Polecane Strony

Polecamy poniższe strony które śledzimy, albo z nimi współpracujemy w celu wymiany doświadczeń, nowości oraz poglądów.

Helpdesktop.pl - Proste i zaawansowane tematy z dziedziny informatyki, IT, komputerów i telefonów komórkowych. Interesująco i nietuzinkowo opisane nowości pojawiające się w świecie IT. Wyjaśnienie i pogłębienie zagadnień, które niekiedy miały być proste a okazały się znacznie bardziej zaawansowane. Tematyka choć czysto techniczna jest podana w sposób ciekawy i z lekką nutą humoru. Autorem jest Jacek Feldman który nigdy nie zostawia niczego przypadkowi i zawsze dąży do dogłębnego zapoznania się z problemem w celu jego rozwiązania.

 

Exchange Blog – autorski blog poruszający tematykę Microsoft Exchange Server, Unifed Communications oraz Microsoft Lync. Znajdziecie tam wiele porad, informacji o aktualizacjach środowiska Unifed Communications, oraz skryptów PowerShell.

 

Visit Auschwitz – strona przeznaczona dla osób poszukujących transportu z Krakowa do muzeum Auschwitz w Oświęcimiu. Firma zajmuje się szybkim transportem na tej trasie, wystarczy podać jedynie adres z którego mają być odebrane osoby oraz ich ilość.

Print Friendly